Projectomschrijving

Type tuin

Moderne tuinen

Tuin nieuwbouw Arnhem-Elden

U ziet tuinfoto’s van een tuin bij nieuwbouw in Arnhem. Bij een nieuwbouwhuis is een nieuwe tuin noodzakelijk. Maar hoe pakt u dat aan? Maak in een vroeg stadium een wensenlijst, kijk op internet en om uw heen, wat vindt u mooi en wenselijk? Overleg op tijd met een vakman zodat uw wensen kunnen worden vertaald in een goed tuinontwerp.

Moderne kindvriendelijke strakke tuin:

U ziet een moderne strakke tuin met een ruim gazon en twee terrassen. Omdat de bewoners twee kleine kinderen hebben, is er voor de veiligheid, een afscheiding geplaatst tussen het achterliggende water en de tuin. Er is veel groenblijvende beplanting aangeplant, dit geeft de tuin een rustige en moderne uitstraling. Op het moment dat de foto’s zijn gemaakt is de tuin nog jong. De dakplatanen moeten nog groeien, maar deze gaan voor een mooie natuurlijke schaduwplek zorgen, waar de kinderen heerlijk kunnen spelen. Leuk detail is de schommel die aan de zijkant van het huis is geplaatst. De uitgekozen meubels geven de tuin de juiste finishing touch. Wilt u een andere tuin bij nieuwbouw bekijken, klik hier. Bent u op zoek naar tuininspiratie? Bezoekt u dan eens de Tuinen van Appeltern: Klik hier voor meer informatie

Waarom Lensen

Een zeer professionele hovenier

Ter voorbereiding op de renovatie van mijn achtertuin hebben we uitgebreid met elkaar gesproken om mijn wensen duidelijk te krijgen. Daar nam Joost ruim de tijd voor. Uiteindelijk kwam hij terug met een prachtig ontwerp voor mijn nieuwe tuin. Alles werd goed uitgelegd, compleet met voorbeelden van de plantensoorten die in het ontwerp waren opgenomen. In maart was het zover! Met twee heel prettige medewerkers werd de chaos in mijn tuin omgevormd tot een prachtige achtertuin. Alles werd aan het eind van de dag netjes opgeruimd. Een aantal keren werd er tussendoor overlegd over wat ik graag zou willen. Er is drie weken keihard gewerkt en het eindresultaat is erg mooi geworden. Ik geniet met volle teugen van mijn nieuwe achtertuin. Ik kan Lensen van harte aanbevelen!

Ben je toe aan een tuin waar je elke dag trots op bent?

Contact
Ik wil graag:
Balkon vergroenen

Inspiratie